jirka F

Kde bych mohl sehnat přihlášku ke studiu,když na ZŠ už dávno nejsem tak kde jí mám sehnat?

Na té škole kterou chci dělat nebo kde slyšel jsem že už se prý přihlášky dávají v Únoru.

Nejlepší odpověď
Edison

No přeci na dané škole!!! Myslíš, že když se takhle ptáš má cenu tam chodit?

da ny

Tištěné přihlášky mívají i papírnictví.
Na stránkách školy bude jistě k vytištění.
Celá desetiletí se podávají přihláščky na SŠ, VŠ do konce února.
Na některých školách výjimečně do března.

Bobek 2

Co třeba tady:
http://www.msmt­.cz/vzdelavani/stred­ni-vzdelavani/tis­kopisy-prihlasek-ke-strednimu-vzdelavani-a-vzdelavani-v-1