papay

Kde bych mohl sehnat film Klec na blázny 3 s českým dabingem popř.s českými titulky?

Odpovědi
lejla37

hledala jsem na uložto, ale je tam jen klec bláznů1 a 2…ani v anglickén prohlížeči to není… pořád tam vyskakuje film klec bláznů… Není to ono? protože toho je tam dost

Zdroj: http://www.uloz­.to/hledej/?q=klec+­na+blazny&cate­gory=1&discla­imer=0

Jan Pribyl

Klec blaznu 3 Svatba se v cestine vubec nedaboval a ani nikdy nebyl zarazen do ceske distribuce. Je mozne ho videt pouze na americkem serveru Amazon.com, kde v rubrice filmy/ movie/ je mozne po zadani orig. nazvu La cage aux folles The Weeding a zaplaceni poplatku $ 2.55 se vam film stahne do vaseho uctu a podivat se na film pres jejich amazon prohlizes/ instant player /. Je mozne si zaplatit i drazsi verzi v HD kvalite. Film by mel zustat na ucte na porad.