jakho

Kde bych mohl prodělat výcvik přežití ??

kde bych mohl prodělat výcvik přežití ??

Nejlepší odpověď
kropitko

U nás doma!! Týden u nás a máte to v kapse…

Ceník: 1.den cca 3500,–
Spát můžete v garáži, nebo se psem v boudě, ale to je dražší.
k jídlu psí granule, k pití voda a přezuvky vlastní,,,

Další odpovědi
led

vstúpte do armády.
…alebo skúste žiť z bežnej mzdy, ktorá je hlboko pod priemerným platom. Ak to dokážete vydržať, už žiadny iný výcvik nepotrebujete

ReHu

http://www.kurzy-preziti.cz/ob­jednavka.php?id­Kurzu=2

Miroslavst

To nevím, ale loni byl v oblasti Jeseníků a prý to bylo hodně drsný. Já bych do toho nešel.
Byli tam profesionální vojáci a na novinkách.cz byl každý den článek redaktora, který byl s nima.