Smackdown

Kde bych dneska sehnal misku Bebe Dobré ráno?

Miska.

Kde bych dneska sehnal misku bebe dobre rano?

Nejlepší odpověď
marci1

Tato akce v České republice probíhá od začátku září ve vybraných obchodech hypermarketů Albert, Globus a Tesco. Dále je možné získat misky na vybraných obchodech řetězců COOP a Flosman a trvá do vydání zásob dárků. Ve svém obchodě se přesně dozvíte podmínky nákupu sušenek Bebe Dobré ráno, za který můžete získat tuto krásnou misku. 🙂

http://zena-in.cz/clanek/kupte-si-v-zari-oblibene-susenky-bebe-dobre-rano-a-ziskejte-krasnou-misku