Lucyfer

Kde (resp. na co) by se dalo využít hodně celerové natě? Nějaké nápady, recepty?

Jinak, je možno ji případně zamrazit, ačkoliv je mokrá, propraná?

Nejlepší odpověď
Drap

Můžeš zmrazit, usušit, udělat pastu a podobně. Větší množství natě z celeru spotřebuješ nejlépe v kuchyni.

Další odpovědi
Kepler

Ano, běžně to tak dělám. Dávám do mrazáku a používám do kuřecího nebo hovězího vývaru.

aliendrone

Než zamrazíš, tak nasekej na přiměřeně menší kousky. Můžeš i sušiit nebo udělat pesto apod. Nacpeš to pak do kdečeho, v mém případě především do polévek.

Spíš mne zajímá KDE jsi touhle dobou přišla k většímu množství čerstvé celerové natě? :o :o :)

zjentek

Větší množství natě z celeru využiješ třeba na kompostu/v kom­postu.

nyjono

Uprav, jak je zde uvedeno a nabídni k prodeji na bazaru.