Avatar uživatele
pusinka50

Kde by se dal stáhnout kalendář do notebooku na rok 1915, kam bych si mohla zapisovat denní, týdenní či měsíční úkoly?

Měla jsem stažený kalendář v PC, který se objevil ihned po nastartování notebooku na ploše na obrazovce. Hned na ploše. Ještě předtím, než jsem přešla na internet.
Používala jsem ho snad 2 roky. Možná déle. Teď, ale, když do něj napíši nějaké úkoly, se mi ty úkoly vymažou a kalendář se při příštím otevření počítače objeví prázdný, bez těch úkolů.

Nemohu na internetu najít ke staženi žádný kalendář, který umožňuje vkládání každodenních úkolů, které by se „polopaticky“ objevily u každého dne, týdne či příštích měsíců?? Poradíte mi někdo, jestli takový kalendář vůbec ještě na internetu existuje a jestli je možné ho stáhnout a zdarma??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 3423 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Magix.cz

Používám tenhle online kalendář. Dá se i sdílet, takže tam rodinka může dopisovat svoje úkoly

https://www.go­ogle.com/calen­dar/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Sto let starý kalendář asi nikde nestáhneš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jstastny

Ty jsi asi myslela na rok 2015, že?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pusinka50

magix.cz – dobrý tip, díky:-). Ale prosím ostatní o další tipy, že abych třeba nemusela lézt přes meil a své heslo do Googlu......aby to bylo co nejjednoduší:-)

před 3423 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

Emefej, proč píšeš takovéto nic neříkající odpovědi? Už jsem si toho všimla víckrát u tvých odpovědí. Jde ti tu o ty pitomé body, ať napíšeš, co napíšeš, beze smyslu odpovědi na otázku?

před 3423 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

Ozázka zní: „Kde by se dal stáhnout kalendář do notebooku na rok 1915, kam bych si mohla zapisovat denní, týdenní či měsíční úkoly?“

Odpověděl jsem podle svých znalostí, takový kalendář skutečně nikde nestáhneš.

před 3423 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

Pak stejně stále nechápu tvou poznámku o stoletém kalendáři. … Já si takový kalendář, co píšu, z netu před rokem (dvěma?) stáhla, ale teď již něco podobného k mání zřejmě není

před 3423 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

Kalendář na rok 1915 nestáhneš. V té době měli jiné starosti.

před 3422 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

Jsem idiot. Omlouvám se ti, Emefej. Samozřejmě jsem myslela na r. 2015. !!! 🙂… Blbne mi totiž nejhořejší řádek na klávesnici, kde píši i číslice, pomalu každou napsanou číslici musím opravovat, tak jsem to napsala špatně. Omlouvám se ti.:-)

před 3422 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

Nic se nestalo. Od začátku jsem věděl, že jde o překlep, proto jsem tě tak škádlil.

před 3421 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek