leonessa

Kde by se dal sehnat překladatel ze sanskrtu?

Nevíte, kde bych sehnala překladatele sanskrtu? Tím nemyslím placeného překladatele, ale třeba někoho, kdo se tím zabývá ve škole nebo jako koníček. Chtěla bych si nechat vytetovat dva nápisy v tomto jazyku, ale potřebovala bych někoho, kdo tomu rozumí, protože slovíčka si na internetu můžu sehnat sama :).

Nejlepší odpověď
annas

V odkazu najdete kontakty na překladatele v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Zlíně, Plzni a Liberci.

Stránka "Překladatel česko sanskrt "
http://www.ka­dlec.cz/blogs/10_pre­kladatel_a_pre­klady/10_prekla­datel_cesko_san­skrt.html