Brytass

Kde by jste se chtěli narodit?

V jakém státě by jste se chtěli narodit? Za mě to bude asi Anglie nebo Amerika. :D

Nejlepší odpověď
Drap

Zase zde, kde jsem se narodil i poprvé. Nemám žádný důvod proč to měnit

Další odpovědi
Fyzik

Jsem rád, že jsem se narodil tu, neměnil bych. Sice tu život není ideální, ale to není nikde, a navíc usilovat o zlepšení je výzva!

bluehorse

No...........­..Česko to asi nebude

kamila44444

Anglie, Amerika, Švýcarsko nebo Norsko :))

badisko

Trosicku te lituji … ziji uz nejakou dobu mimo cr… ale jsem hrdy na to …ze jsem se narodil v tam kde jsem se narodil … ceska zem je nadherna ..
Nejde ani tak o to kde se narodis spis jakou cestu si zvolis ja rad cestuji takze ..jsem kde jsem pokud se ti nelibi v Ceske republice nikdo te nedrzi !!
Amici je smecka blbu poslechni si jejich hymnu a bude ti jasne ze jejich moc spociva ve valce a nadvlade nad okolnim svetem …
A kdo vlastne zacal krom Spanelu okupovat tento kontinent no hadej .....
Tyjo vic takovejch jao jsi ty … aspon se odeli zrno od plev ..:D

anonym

Kanada

KerrKnock

Jsem ráda, že jsem z čr. Jasný, je spousta věcí, na které by se dalo stěžovat, ale máme i spoustu kladných stránek. Každopádně kdybych si měla vybrat jiný stát, tak určitě Belgie:)

melanie

tady (ČR) nebo Německo/Rakousko

Kelt

Chtěl bych se narodit tady, ale měl bych dané zkušenosti, jako mám.

bolak

já bych se chtěl narodit na internetu

hippeace

V Jamajském království

badisko

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

tohle už jsi přehnal, nahlásila jsem to, co si to dovoluješ?