luckykubrt

Kde byste chtěli být o půlnoci?

Nejlepší odpověď
magorvkleci

V posteli. Ještě by se to dalo specifikovat přesněji, ale asi chápete. Nicméně musím přiznat, že to bych chtěl nejen o půlnoci na Nový rok, ale ráno, v poledne, v březnu, v létě… Já jsem prostě takovej… spavej.

Další odpovědi
Gestas

V kostele.

Kepler

No, já jsem už byl, sám venku. Docela rachot, ale ve většině bytů tma. Docela nechápu. Do New Yorku to už nestihnu.

lukas1912

Já sem každý rok ze svou rodinou.

Emír 007 X

v posteli

ivzez

Silvestr → nejen půlnoc bych ráda strávila někde,
kde se nešíří žádný zvuk.
Tentokrát tu s rachejtlemi přestali až v půl páté…

luckykubrt

Já bych zase chtěl být hodně daleko od toho bouchání… pozoroval bych jen ty barvy na obloze. 🙂

Gestas

To bouchání má taky něco do sebe.