mikee.nikee

Kde „berou“ tyto videa ? A neporušují nějak autorská práva ?

Několikrát na Youtube vidím videa různých fail kompilacích apod. (Např. – http://www.you­tube.com/user/fa­ilarmy )A tak mě zajímá kde je „berou“ a jestli tím neporušují autorská práva. Budu rád za všechny užitečné odpovědi. :)PS: Kdyžtak prosím i odkazy na stránky ;)

Odpovědi
Jarisak

Mohou na youtube najít spoustu samostatných videí a ty sestříhat, nevím jestli mají nějaký ucelený zdroj. Často třeba mohou dát dohromady několik menších kompilací. Autorská práva asi porušují, ale kde není žalobce, není žalovaný.