slipknotak

Kde berou informace autoři horoskopů ?

na horoskopy vůbec nevěřím

Nejlepší odpověď
anonym

Ja myslim , ze to , co napisou v pondeli na rybu , to napisou pristi pondeli na berana … atd. Ja jsem ryba , ale je nas tolik – vekove odlisnych , vzdelanim , praci , bydlistem …nemuzeme mit vsechny ryby ten den stejny. Ja mam na dnesek seznameni po internetu. Den je skoro v cudu a nikde nikdo. ☹ -iv-
P.S. A to tu ciham od rana !!

Další odpovědi
arygnoc

cucají je z prstů.
vážně.

Terryle

V učebnicích psychologie a komunikace ;o) napsat věc co nejobecněji, aby se strefila do normální situace většiny průměrnejch lidí není tak těžký.

gnosis

samozrejme ze z hvezd :) takze z malicku. nebo palce. anebo tech ostatnich.

anonym

Pro -iv-, v zásadě souhlasím s vaší verzí odpovědi, jen malá douška- vzhledem k vašemu neveřejnému profilu jste nám opomněla zmínit odkaz na vaši seznamovací stránku, abychom se tam mohli houfně vrhnout.