zjentek

Kde bere prostředky na svůj nákladný život princ Harry se svou „hérečkou“?

Přestože mohl normálně žít, jsou spolu. To víme, láska. Ale tak už to na světě chodí… ona je jistě přesvědčena, že je pro prince "tím nejlepším, co ho mohlo potkat. Jenže kde teď Harry bere prostředky? Pokud je pravda, co člověk čte, tak musí jít o PĚKNÝ RANEC, který budou na svůj denní provoz potřebovat. Anebo osekají služby, jenže pak by se pro ně tento svět mohl stát docela nebezpečným místem. Co myslíte, utáhnou se? A z čeho? Ví někdo o nějakých zdrojích prostředků Harryho?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Sponzor tohoto páru je Harryho otec, princ Charles a občané monarchie.

Další odpovědi
ElonMusk

Podle mě se stali beneficienty nějakého secret trustu (svěřenského fondu). V Anglii se trusty používají již od středověku a i dodnes jsou významnou součástí anglického práva. Viz např. Panama Papers.
Jinými slovy, určitě dostali od královské rodiny nějaká aktiva, domy, akcie atd. do fondu. Z veřejných rejstříků v Anglii se to nezjistí, ale určitě tomu tak je.

marci1

Údajně jej finančně „podporuje“ princ Charles a také občané monarchie. 🙂
https://www.no­vinky.cz/koktej­l/clanek/harry-a-meghan-si-koupili-za-stovky-milionu-korun-sidlo-v-raji-dum-ma-16-koupelen-40333224