Avatar uživatele
Smlouvyzdarm

Kde asi soudruzi z NDR udělali chybu?

Kliknu na otázku a u nejlepší odpovědi vidím čtyři palce. Podívám se kdo je udělil a ukáže se mi pět jmen??????
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-jsou-vsichni-chlapi-sobci

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, JájsemRaibek před 2404 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Už jsem se s tím setkala asi před 5 lety, ale nevím, jak dlouhé to mělo trvání. Zřejmě jen krátkodobě, pak se možná vystřídali admini a došlo ke změně, nebo šlo o zkoušku programu, který nebyl zavedený. .

Započítávaly se jen body, které byly uděleny průběžně, nikoliv ty, které až dodatečně po určité době, tedy tzv. dobodování.. Takže profily byly uvedené, body od všech nikoliv.

Všimla jsem si několika případů u jiného uživatele. Těžko bych už našla otázku, když někdo dostal třeba 5 bodů, další den mu body zůstaly, i když přibyl bodující. Zapomněla jsem na to, teď jste mně to připomněl.

Je vidět, že jste všímavý.

Nevím, zda současný admin uvede důvod, protože od té doby se adminů vystřídalo několik – včetně majitele.

Ještě jsem si vzpomněla, že od té doby se musíme postupně proklikat na první stránku, tedy na začátek svých odpovědí či otázek.

Do té doby bylo možné se při listování dostat na začátek přímo. Klávesa bya umístěna vedle Další, ale neuvědomuji si, jak se nazývala. Byla odstraněna.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Systém palcování se několikrát měnil. Ale nejpravděpodob­nějším důvodem bude to, že jeden z těch pěti už má neaktivní účet. (Na tuto otázku beztak ovšem zná stoprocentní odpověď jedině admin.)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Odpovědi.cz

Tak to taky nemáme tušení, kde se stala… je pravda, jak píše annas, že se bodování i admini měnili, takže je možné, že v tom bude problém, ale víc o tom nevíme.

Tým
Odpovědi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… kecáš: já vidím šest palců a sedm jmen >>> mystifikace pokračuje … a když jsem se chtěl na palce podívat, hned to započetlo i mne, takže chyba bude u soudruhů …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Smlouvyzdarm

Merkure, a to tě nenapadlo, že někdo dal palec až po napsání mé otázky 🙂

před 2400 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… to víš, že napadlo …

před 2400 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek