Smlouvyzdarm

Kde asi soudruzi z NDR udělali chybu?

Kliknu na otázku a u nejlepší odpovědi vidím čtyři palce. Podívám se kdo je udělil a ukáže se mi pět jmen??????
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-jsou-vsichni-chlapi-sobci

Nejlepší odpověď
annas

Už jsem se s tím setkala asi před 5 lety, ale nevím, jak dlouhé to mělo trvání. Zřejmě jen krátkodobě, pak se možná vystřídali admini a došlo ke změně, nebo šlo o zkoušku programu, který nebyl zavedený. .

Započítávaly se jen body, které byly uděleny průběžně, nikoliv ty, které až dodatečně po určité době, tedy tzv. dobodování.. Takže profily byly uvedené, body od všech nikoliv.

Všimla jsem si několika případů u jiného uživatele. Těžko bych už našla otázku, když někdo dostal třeba 5 bodů, další den mu body zůstaly, i když přibyl bodující. Zapomněla jsem na to, teď jste mně to připomněl.

Je vidět, že jste všímavý.

Nevím, zda současný admin uvede důvod, protože od té doby se adminů vystřídalo několik – včetně majitele.

Ještě jsem si vzpomněla, že od té doby se musíme postupně proklikat na první stránku, tedy na začátek svých odpovědí či otázek.

Do té doby bylo možné se při listování dostat na začátek přímo. Klávesa bya umístěna vedle Další, ale neuvědomuji si, jak se nazývala. Byla odstraněna.

Další odpovědi
quentos

Systém palcování se několikrát měnil. Ale nejpravděpodob­nějším důvodem bude to, že jeden z těch pěti už má neaktivní účet. (Na tuto otázku beztak ovšem zná stoprocentní odpověď jedině admin.)

Odpovědi.cz

Tak to taky nemáme tušení, kde se stala… je pravda, jak píše annas, že se bodování i admini měnili, takže je možné, že v tom bude problém, ale víc o tom nevíme.

Tým
Odpovědi

Mc Merkurion

… kecáš: já vidím šest palců a sedm jmen >>> mystifikace pokračuje … a když jsem se chtěl na palce podívat, hned to započetlo i mne, takže chyba bude u soudruhů …

Smlouvyzdarm

Merkure, a to tě nenapadlo, že někdo dal palec až po napsání mé otázky 🙂

Mc Merkurion

… to víš, že napadlo …