Kde a za kolik krevní testy?

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat kde v Ústeckém kraji dělají kompletní rozbor krve na minerály, vitamíny, bílkoviny, aminokyseliny? A kolik by takový rozbor stál? Děkuji Lucie

Odpovědi
oskar

Přesně Vam to nepovim,ale i s odběrem kolem 200 kč.

ReHu

Doporučuji raději rozbor z vlasů. Takovýto rozbor z krve ukáže aktuální stav. Ale ten se může za týden či měsíc změnit.
Oproti tomu ve vlasech jsou zachované veškeré údaje i roky zpět. Protože ukazuje dlouhodový stav, je možné lépe určit nějakou suplementaci, která pomůže.
(Biomol)