Avatar uživatele
monaas

Kde a levne koupim Aloe vera ??

spis nekde z e-shopu jako doplnek stravy?? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, anonym, Nicozjb před 4111 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

Jestli chceš kvalitní, aby doopravdy fungoval, tak to ho levně neseženeš. Můžeš zkusit aukro.cz, občas se tam vyskytnou zajímavé nabídky, nebo třeba lekarna.cz nebo 001shop.cz. aloeverashop.cz, zdravinadzlato.cz

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Doporučuji a mám velmi dobrou zkušenost s nákupem v klasické lékárně, po internetu bych toto neriskovala. V lékárnách prodávají sirupy aloe vera, např. půl litru za 130 Kč, ale stačí užívat denně 2 lžíce na lačno před snídaní, takže vydrží určitě měsíc. Protože sirupů aloe vera je více značek, v lékárnách mívají tak tři, doporučuji si přečíst na krabičce obsah a koupit výrobek s co nejmenším množstvím dochucovadel či konzervantů. Jsou bez chuti, ale udělají organismu nejlepší službu právě tím, že do nich není nic chemického přidáno. A věřte této aloi. Nevím, jaké máte problémy, jestli máte třeba problémy se střevy, doporučuji k tomu užívat od firmy GS probiotika s lactobacily, které podporují samotnou funkci střev k „výrobě“ těchto důležitých bakterií. Nenapsala jste, proč jí chcete užívat, jaký máte zdravotní problém?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Zkus se mrknout také na nabídku LR cosmetic. cz. Má v nabídce bohatou řadu výrobků s aloí a čistou aloi vera jako nápoj má v litrovém balení, s atestem o původu výrobku za necelou tisícovku (jednotlivé druhy se cenově liší podle toho, co obsahují) . Vyráběla se čistá, s medem, s příchutí broskve. Dnešní nabídku neznám, ale užívala jsem ji a byla opravdu kvalitní a velmi dobrá.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Třeba tady – mají ho opravdu kvalitní a tomu odpovídá cena!Levně nekupuj,to jsou vyhozené peníze!
http://www.star­life.cz/int/pro­ducts/product_de­tail.asp?lng=cz&ID=­1122
Ale momentálně není na skladě,bude až 15.2.2013

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lucca

ja kupuju z http://www.aa­azdravi.cz/aa­azdravi/eshop/8-1-Aloe-vera ale nekupuju doplnek stravy ale sampon z aloe vera :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Veru92

My pouzivame Aloe Vera Gel od FLP, ktery obsahuje 96,3% aloe. V pripade zajmu mne kontaktujte na vercanecasova@gmail.com, muzu se podelit o zkusenost :).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
monaas

no kamoska me prave poradila tuhle stranku…aaa zdravi ze od nich bere a dobry…tak zkousim jestli sezenu levneji ale kdyz rikate ze levny nekupovat…no problemi se strevama nemam..ale cetla jsem ze je to na posileni imunity…mivam casto opary a vzdy kdyz jsem jen trochu nemocna :/

před 4108 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek