prudic

Kde a kdy se podava zadost o prominuti vyhosteni?

Jsem Ukrainec.Mam vyhosteni na 3 roky z Republiky.Po­treboval bych vedet,jestli mam narok, podat zadost o prominuti pulky vyhosteni. Myslite zeby zadost byla uspesna? Kvuli tomu, ze mam vyhosteni, Nemecka ambasada v Kijevu, zamitla zadost o pracovni viza. Predem dekuji za odpoved.

Nejlepší odpověď
Drap

Právo požádat o prominutí určitě máte. Pokud vím, tak se vyhoštění nepromíjí. Pokud by nastyly nějaké nové skutečnosti, které nebyly známy v době rozhodnutí o vyhoštění, tak by byla možnost změnit to soudně.