romykosko

Kde a jak získat certifikát (atestaci) na montáž auto folií?

Odpovědi
mosoj

Na montáž autofolií nepotřebuješ atestaci : Atestaci potřebují ty autofolie a ty se s atestem již dodávají od výrobce.
Na dodatečnou atestaci se zde již někdo ptal a vím že je to téměř nemožné, protože nejsou přístroje na měření extinkce. Mají je snad jenom na stanicích STK.

phirana

Pokus si chces dat na auto folie musi tije udelat firma ktera ma atestaci a daji ti k tomu karticku o osvedceni a nebudes mit problem a pokud si to udelas sam a dam tam vice zatmavenou folii nez ma byt budes mit problem na stk nebo u policie maji na toz pristroje na mereni prusvitnosti zalezi na tobe jestli mas hodne penez na pokuty