Avatar uživatele
Eloška

Kde a jak strávíte léto?

Kde a jak strávíte letní volno, pokud jej budete mít? Popř. léto.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda, anonym, RAB, Bumbes před 5057 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Tady..
Doplňuji:
Tak teď nevím,zrovna jsem se tak rozčílila,že možná budu třeba na Častých otázkách.cz, nebo budu pár dní tam a pak pár dní tady…

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Jsem ráda doma. Občas si udělám krátký výlet do okolí. Záleží na počasí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Budeme se střídavě placatit v bytovce a na chalupě, hlídat brněnské draky /dva vnuci 2 a 4/ a rozmazlovat vnučičky /ll a 14 roků/. Na chalupě bereme přes týden obědy z družstva, takže i manželka bude mít oraz. Zatím ale nejvíce času věnujeme boji s trávou, ostatními pleveli a plzáky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já pojedu s rodinkou ke strýcovy na chatu do KOUTŮ NAD DESNOU chtěly bychom s děckama zajet do HRADCE KRÁLOVÉ do AQUAPARKU a do ZOO a protože mám v ŠUMPERKU 3 rodiny tak bych chtěla navštívit i je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Mám to taky tak návštěva rodiny, zahrádka procházky ale hlavně budu hodně jezdit i na kole.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fallen Angel

Já jedu na týden s bráchou a mamkou do Krkonoš, kde budeme podnikat různé výlety. Pak za námi přijede sestřenice a pojedeme na týden do Jizerských hor, kde taky budeme turistikovat. V srpnu bude asi týden u kamarádky na chatě, kde budeme já a ostatní kamarádi „pařit“. Pak budu taky nějaký čas trávit u babičky s dědou – budu pomáhat na zahradě, oni už taky všechno nezvládají. Taky půjdu s bratrancem (5) asi do zoo. Jinak budu na brigádě a plánuju toho hodně přečíst a navšťívit různé výstavy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Na horách v Krkonoších:-)Už loni jsme výletili s naší holkou a letos budeme výlety a tůry prodlužovat.Je nespočet možností,tak doufám,že vše stihneme.Žalý,Sněž­ku,Černou horu,Špindlerov­ku,Dvoračky,Lab­skou boudu,Kotelské jámy,v Harrachově sklárnu a pivovar.....Jen aby počasí všem přáloať trávíme prázdniny kdekoli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zdeny

Já pro změnu v práci jako celý rok , podnikání je fantazie 🙂 . Ale baví mě moje práce takže v pohodě .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Budu mít týden dovolené,při které budu kombinovat rybaření a výlety na kole.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Budeme si s rodinou ošetřovat a vylepšovat naší zahradu u baráku a občas vyrazíme i na chalupu. Občas si na té zahradě něco upečem, vyudíme, nebo ogrilujem. A podobné kratochvíle českých maloměšťáků…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Cykloturistika­.Rakouské Alpy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

3 týdny budu v Rakousku, budu navštěvovat rodiny, s kamarádkami a jejich dětmi budu jezdit po výletech – aquapark, ZOO, Safari (Dvůr Králové), DinoPark, kino, divadlo apod., tudíž já to mám naplánované hezky. Zároveň budu jezdit s mým mužem po okolí, budeme pracovat na zahrádce, čeká nás oprava domu, vymalování některých místností našeho domu a dokoupení nového nábytku do místností, pojedu do Ostravy za sestrou, určitě mne neminou nákupy ve značkových obchodech jako je např. Takko, Orsay, H&M, Adidas, Kenvelo, Daichman a další. Prožiji toho opravdu hodně, takže se moc těším. 🙂 Ale strašně moc mě mrzí, že neletím na Nový Zéland kam jsem letět měla. Co se dá dělat… ☹ Ale na druhou stranu si budu užívat krásu mého okolí a celé České republiky. Mám se na co těšit 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RAB

na chalupě s rodinou
na vandru-s rodinou a přáteli
u kamarádů na chalupě-s rodinou
na táboře
na dalším táboře
na rodinné rekreaci-s rodinou
u moře-s rodinou a přáteli
doma-s rodinou
na rodinné rekreaci-s kamarády

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jevík

My budeme s mužem na chalupě , střídavě hlídat vnučky a vyhanět kuny:-(,kterým se u nás líbí zabydlely se nám v izolaci a jak to vypadá budeme muset vyměnit celý štít a teprve pak snad dají pokoj,možná vyzkouším pár rad ,které jsem načerpala zde,ale moc nadějí si nedělám .PŘEJI VŠEM KRÁSNÉ LÉTO 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

jedu na chalupu chytat ryby, jenom nevím jestli do chorvatska nebo španělska podle toho jak se rozhodnou děti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Chystáme jedno- až třídenní výlety po naší republice.Mužská část rodiny se těší na lezení po skalách a já na návštěvu hradů a zámků,nebo hezké hospůdky s dobrým pivem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nave

tak kdyz bude hezké počasí a teplo tak s dcerkou pojedeme-budeme se jezdit se koupat-dcerce se ve vode líbí.jinak nevím kam a jestli pojedeme…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek