Eloška

Kde a jak strávíte léto?

Kde a jak strávíte letní volno, pokud jej budete mít? Popř. léto.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tady..
Doplňuji:
Tak teď nevím,zrovna jsem se tak rozčílila,že možná budu třeba na Častých otázkách.cz, nebo budu pár dní tam a pak pár dní tady…

Další odpovědi
annas

Jsem ráda doma. Občas si udělám krátký výlet do okolí. Záleží na počasí.

dudu

Budeme se střídavě placatit v bytovce a na chalupě, hlídat brněnské draky /dva vnuci 2 a 4/ a rozmazlovat vnučičky /ll a 14 roků/. Na chalupě bereme přes týden obědy z družstva, takže i manželka bude mít oraz. Zatím ale nejvíce času věnujeme boji s trávou, ostatními pleveli a plzáky.

panenka

Já pojedu s rodinkou ke strýcovy na chatu do KOUTŮ NAD DESNOU chtěly bychom s děckama zajet do HRADCE KRÁLOVÉ do AQUAPARKU a do ZOO a protože mám v ŠUMPERKU 3 rodiny tak bych chtěla navštívit i je.

aramah

Mám to taky tak návštěva rodiny, zahrádka procházky ale hlavně budu hodně jezdit i na kole.

Fallen Angel

Já jedu na týden s bráchou a mamkou do Krkonoš, kde budeme podnikat různé výlety. Pak za námi přijede sestřenice a pojedeme na týden do Jizerských hor, kde taky budeme turistikovat. V srpnu bude asi týden u kamarádky na chatě, kde budeme já a ostatní kamarádi „pařit“. Pak budu taky nějaký čas trávit u babičky s dědou – budu pomáhat na zahradě, oni už taky všechno nezvládají. Taky půjdu s bratrancem (5) asi do zoo. Jinak budu na brigádě a plánuju toho hodně přečíst a navšťívit různé výstavy.

martina1

Na horách v Krkonoších:-)Už loni jsme výletili s naší holkou a letos budeme výlety a tůry prodlužovat.Je nespočet možností,tak doufám,že vše stihneme.Žalý,Sněž­ku,Černou horu,Špindlerov­ku,Dvoračky,Lab­skou boudu,Kotelské jámy,v Harrachově sklárnu a pivovar.....Jen aby počasí všem přáloať trávíme prázdniny kdekoli.

zdeny

Já pro změnu v práci jako celý rok , podnikání je fantazie 🙂 . Ale baví mě moje práce takže v pohodě .

ten který je

Budu mít týden dovolené,při které budu kombinovat rybaření a výlety na kole.

Bumbes

Budeme si s rodinou ošetřovat a vylepšovat naší zahradu u baráku a občas vyrazíme i na chalupu. Občas si na té zahradě něco upečem, vyudíme, nebo ogrilujem. A podobné kratochvíle českých maloměšťáků…

oskar

Cykloturistika­.Rakouské Alpy.

Jahoda

3 týdny budu v Rakousku, budu navštěvovat rodiny, s kamarádkami a jejich dětmi budu jezdit po výletech – aquapark, ZOO, Safari (Dvůr Králové), DinoPark, kino, divadlo apod., tudíž já to mám naplánované hezky. Zároveň budu jezdit s mým mužem po okolí, budeme pracovat na zahrádce, čeká nás oprava domu, vymalování některých místností našeho domu a dokoupení nového nábytku do místností, pojedu do Ostravy za sestrou, určitě mne neminou nákupy ve značkových obchodech jako je např. Takko, Orsay, H&M, Adidas, Kenvelo, Daichman a další. Prožiji toho opravdu hodně, takže se moc těším. 🙂 Ale strašně moc mě mrzí, že neletím na Nový Zéland kam jsem letět měla. Co se dá dělat… ☹ Ale na druhou stranu si budu užívat krásu mého okolí a celé České republiky. Mám se na co těšit 🙂

RAB

na chalupě s rodinou
na vandru-s rodinou a přáteli
u kamarádů na chalupě-s rodinou
na táboře
na dalším táboře
na rodinné rekreaci-s rodinou
u moře-s rodinou a přáteli
doma-s rodinou
na rodinné rekreaci-s kamarády

jevík

My budeme s mužem na chalupě , střídavě hlídat vnučky a vyhanět kuny:-(,kterým se u nás líbí zabydlely se nám v izolaci a jak to vypadá budeme muset vyměnit celý štít a teprve pak snad dají pokoj,možná vyzkouším pár rad ,které jsem načerpala zde,ale moc nadějí si nedělám .PŘEJI VŠEM KRÁSNÉ LÉTO 🙂

nabubindes

jedu na chalupu chytat ryby, jenom nevím jestli do chorvatska nebo španělska podle toho jak se rozhodnou děti.

lorja

Chystáme jedno- až třídenní výlety po naší republice.Mužská část rodiny se těší na lezení po skalách a já na návštěvu hradů a zámků,nebo hezké hospůdky s dobrým pivem.

Nave

tak kdyz bude hezké počasí a teplo tak s dcerkou pojedeme-budeme se jezdit se koupat-dcerce se ve vode líbí.jinak nevím kam a jestli pojedeme…