tess22

Kde a jak skladovat arasidove maslo?

Kde je nejlepsi skladovat arasidove maslo, které uz je otevřené? Je vhodna lednička nebo je lepsi vyšší teplota? A jak dlouho je dobre ho skladovat? Děkuji za radu:)

Odpovědi
Nikyvds

Rozdělané stačí do studené skřínky nebo do ledničky a jíst, dokud se to dá :)

anonym

Ideálně vzduchotěsně uzavřené (ve skleničce, dóze…) v nejteplejší části lednice.

elektrikář

Skladuje se ve tmě a chladu jako obyčejné máslo Uzavřít jinak oxiduje a může žluknout.