HenryFonda

K čemu si dubajská policie pořizuje tak velmi drahá policejní auta?

Přemýšlím nad tím,proč si dubajská policie kupuje tak velmi drahé policejní vozy,které ani nejsou stavené pro silnice v emirátech,nikde jinde na světě nemají tak velmi policejní drahé auta vůbec,proč to tak mají v emirátech,proč by někdo cpal spoustu peněz do policejních vozů? Děkuji.

Nejlepší odpověď
jáára

Protože na to mají. Nikde jinde na světě to nenajdeš.

Další odpovědi
marci1

Protože mají na drahá auta. Čeští policisté jen mohou závidět. 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=jAbFMGL_WPk

Drap

Převážně je potřebuje k ježdění.

Edison

Co znamená „drahé auto“?? Kdybys dal aspoň link, vo co jde. Takhle si tu jen honíš triko… Nesmyslně.

zjentek

Je to přirozené. Z produktů, které byly již vyvinuty, všichni pořizujeme jen nejlepší z těch, které fakticky existují. Tento princip je součástí nynějšího vývoje lidstva. No, „všichni“ asi nebude ten správný obrat. Většina z nás je totiž omezena kupní silou. Jinak platí.

Druhou věcí je skutečnost, že v Dubaji existuje mnoho extrémně bohatých lidí, kteří si luxusní vozy pořizují a policejním motorizovaným hlídkám by v nich mohli snadno ujíždět. Takže nákup luxusních vozů pořádkovým jednotkám vládou vnímám jako jakési protiopatření. Zkrátka vládní činitelé jsou tak nějak sami proti sobě- prestiž země u nich zřejmě vítězí nad jejich vlastním rozumem. (;

To mne udivují jiné „kousky“, než je nákup lux. vozů- https://www.no­vinky.cz/koktej­l/clanek/v-moskve-chteji-mit-bile-vanoce-do-ulic-sypou-umely-snih-40308353?dop-ab-variant=100&seq-no=3&source=hp&dop_s­ource_zone_na­me=novinky.sznhp­.box&utm_source=www­.seznam.cz&ut­m_medium=z-boxiku&utm_cam­paign=null