HenryFonda

K čemu je dobrý Instagram?

Velice,by mě zajímalo kčemu je veřejnosti dobrý Instagram,jakou to má prestiž nebo výhodu mít Instagram,vkládat fotky,psát nesmyslné komentáře nebo ‚klikat‘ na ikonu Like,jde vůbec na instagramu vydělat peníze když ho tak bezpředmětně používá několik stovek miliónu lidí po světě? Děkuji

Kčemu je dobrý Instagram?

Nejlepší odpověď
elkon

Pro exhibicionisty, kteří se potřebují předvádět. Když chci někomu něco poslat, nebo s někým komunikovat, tak použiju mail, nebo Skype a nemusím se chlubit do světa.

Další odpovědi
Edison

Těžkej materialista, co? Proč by musel hned každej na všem vydělávat? Instáč je o informacích a prezentaci. A informace a prezentace vydělávaj. Nepřímo, ale skvěle. FB je proti instáči dětská hračka přeplácaná nesmyslama. Instáč je mnohem účelovější, účelnější, nepřeplácanej blbinama.

Ještě „omezenější“ a tím účelnější je twitter.

Kryšpín

Pro načechrání svého péříčka a pro ztrátu času.

Tw!st

Pro jednou musím souhlasit s Edisonem. V Instagramu těžko najdou pochopení starší lidé. Pro mladé je to taková „vizitka“. Je to možnost jak zachytit střípky života a ukázat je přátelům kteří u toho nebyli přítomni. Taktéž můžeš sledovat své oblíbené herce/zpěváky/spor­tovce a budeš mít mnohem lepší představu o tom, jak vypadá jejich život, než to jen hledat na wikipedii.

Lurius

Já si naopak myslím, že Instagram je tu proto, aby nám ukazoval více všednosti a přirozenosti ze života lidí, které třeba nemáme šanci poznat, usnadňuje nám touto cestou pohled na jejich soukromý život.

Edison

Twiste, ale to přece FB umí taky… Problém je v těch nabalených nesmyslech, které na instáči nejsou. Další věcí je, že instář je zaměřenej mnohem více na obrázky. Je to patrno i z toho, jak tyto dvě platformy s obrázkama (jejich „degradací“) pracují naprosto rozdílně.

Tw!st

No jo, pár let zpět když někdo něco natáčel nebo fotil vertikálně, tak byl za idiota. Teď se to úplně obrátilo.

Edison

V tomhle naprosto souhlasím…