K čemu je dobré a jak funguje elektronické tričko?

Nedávno jsem našel internetovou prodejní stránku kde se prodávají tyto elektronické trička s ekvalizérem https://www.cool-mania.cz/party tak se tedy já zeptám kčemu je takové elektronické tričko dobré a jak funguje,bude to vůbec 100% kvalitní. Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

„Elektronické tričko "ekvalizér“ je tričko se zabudovaným grafickým panelem ekvalizátoru, který reaguje na zvuk! Jak hudba hraje, tričko se rozsvěcuje a zhasíná podle rytmu. Skvělé na koncerty, disko, party, atp.

Elektronické tričko „ekvalizér“ je vyrobeno ze 100% bavlny. Má plně funkční EL (Electro Luminescence) panel s baterií diskrétně uschovanou v kapsičce na rubu trička. Ve výsledku získáte úžasné, na zvuk citlivé hudební tričko, které přitahuje pozornost.

Jak hudba hraje, panely ekvalizéru se rozsvěcují právě tak, jako ekvalizér na vašem domácím stereu!"
http://www.me­gadarky.cz/ori­ginalni-darky/40163-elektronicke-tricko-ekvalizer.html

K čemu je dobré? Zkuste posoudit sám. Když dáte baterky do trička, na němž je vyobrazená kytara, tak uslyšíte kytaru. Ti, kteří budou zvuk slyšet, se budou divit, možná se jim to nebude líbit, že je rušíte

Třeba se s tričkem " Cool Mania" a stanete se středem pozornosti.

Jinak cenu si můžete porovnat v různých obchodech.