Weroniq

Kazí nám romantické filmy a knihy představy o mužích?

nemyslím červenou knihovnu to opravdu ne, ale i v běžném filmu/seriálu/knize pokud se objeví milostná zápletka, tak jsou tam muži většinou galantní, otevřou dveře, nosí kytky, připraví snídani do postele, přichystají koupel při svíčkách, složí básničku a další romantické projevy lásky, ale ve skutečnosti se toho asi moc nedočkáme.. přijde mi to škoda, běžní chlapi se těm idolům z plátna prostě nikdy nevyrovnají..

Nejlepší odpověď
briketka10

já zrovna takového měla a myslím si, že nekazí hodně záleží na tom, jak se ženy k mužům chovají :)
žádné představy nemám a na takové filmy nekoukám..

Další odpovědi
hanulka11

Film je film a život je život- ale neházej všechny do jednoho pytle jsou i muži ,kteří umějí mile překvapit ......

anonym

Ve filmech a v knihách je možné všechno a ukazuje nám často jak by náš život mohl vypadat, ale jedná se jenom o pohádku. Skutečný život není občas peříčko, ale stejně je lepší.
Doplňuji:
A mě osobně se líbí více pokud je muž drsnější povahy – tím nemyslím zlý. Nic romantického není pro mě zajímavého – mám raději drama, horory, sci-fi a tak.

Lukasy

Tak filmy nejsou podle reality a najdou se i takovi kteri jsou stejni jako ve filmu jen jich je málo.

aramah

Až na ty básně si nemůžu stěžovat.Asi je to tím že jsme taky z těch dříve narozených…

A teď jsem zvědavá, kdy někdo vymaže tvoji otázku.
To by byla dnes už čtvrtá na kterou odpovím a vzápětí je fuč..:-)

Ella

asi si nenarazila na ty správný chlapy…
já na takové filmy nekoukám a ušetřím si případné zklamání :D ale není pravda, že by byli všichni chlapi na jedno brdo… jsou i gentlemani… a romantici se mezi muži najdou stejně jako mezi ženami :) stačí hledat :D sice to bude chtít hledat hlouběji, ale najdou se takoví :) a není přece důležité aby byl dokonalý, všichni máme chyby jinak by to byla nuda :)

Damiana

Já takového romantického „idola“ mám doma. Naštěstí. 🙂

venkovan

Kdyš se lísáme do přízně ženy, i kytku koupíme, i večeři uděláme atd. Jakmile jí získáme, řešíme velmi složité životní otázky (například proč soused v hospodě na na ex tři piva a běží domu) a na kytky už není čas.

led

Nekazte to, viete ako je krásne snívať?

gepik

Před několika dny jsem na jiném fóru četl v rubrice ftipy – "" Romantické filmy ničí vztahy, protože budí v ženách pocit, že něco podobného je v životě potká. Podobně jsou klamání i muži pornem. """ — Ale mělo to být spíš v moudrech, vždyť je to jen jinak formulovaná tvoje otázka.