mosoj

Každý strůjcem svého štěstí ?

Dnes to tady padlo.

Ano určitě je to pravda, ale jenom v určitých podmínkách.
Myslíte si, že ty podmínky jsou nám všem přístupné ?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/250337-cesi-maji-strach-z-budoucnosti-odbornikum-uz-dosly-rady.html

Nejlepší odpověď
www

Máš pravdu, každý máme jiné podmínky. Současně ale máme možnost těch svých podmínek nějak využít a tím se stáváme tím strůjcem 😉

Další odpovědi
Drap

Podmínky, které jsou popsány v článku, ty jsou nám přístupné všem. Avšak ty na druhé straně přímky úspěšnosti jsou přístupné jen některým. Celý tento systém je založen na tom, že ti běžní jsou neustále přesvědčováni že se klidně mohou dostat na ten úspěšný konec. Než však zjistí, že obyčejným lidem ve srabu je to téměř nedosažitelné, tak jsou staří a na jejich místa nastupují další mladí, naivní, bez skutečných vyhlídek.

jendahun

Víte, s těmi rovnými šancemi je to asi tak,jak na tomto obrázku,který jsem vyfotil letos v ZOO Lešná.Nádhera ze života.Ti poslední sbírají už jen ze země a lezou druhým do z…
http://img.na­dapenny.com/t20/113­16/nadap101807968­700232.jpg
Ano,i ta zebra je „strůjcem štěstí svého“,jen má trochu smůlu,že ji nenarostl delší krk.