Avatar uživatele
briketka10

Každý kdo odpoví dostane bod ??? odpovídejte na cokoli..kam zmizela tato otázka od Drapa

hodně nás odpovědělo i já hledám ve svém profilu a nemohu najít
Doplňuji:
myslím si, že spoustu lidí tady pokládá hodně nesmyslné otázky, které si mohou vyhledat a nikdo jim je nemaže, tak nevím proč byla tato smazaná nejde o body, ale o princip..mě přišla zábavná..ne nesmyslná!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, anonym, aramah, kapka, Drap před 4492 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Zjavne ani na takúto komerčnú otázku-neotázku neplatí Silvestrovsko-Novoročná amnestia.
A to sa mnohí tešili z lacných bodov.
Je ale škoda, že neplatí rovnaký meter na podobné otázky.
Doplňuji:
Drap má pravdu, ak by mal platiť rovnaký meter, 2/3 silvestrovských otázok by mali byť vymazané.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Myslím, že otázka byla považována za nesmyslnou ,proto byla adminy smazána . Je blbost říkat si o bod, kdo chce tak ho dá ,v něčem co má smysl ,ale o body tu přeci nejde

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Už při psaní tétp otázky jsem počítal s tím, že to takto dopadne. Samozřejmě šlo o víceméně zdařilou či nezdařilou silvestrovskou zábavu.
Po silvestrovské absenci se nám vrátil samozvaný ochránce těchto stránek a tak to musel napravit. Těch otázek zmizelo samozžejmě více. Nejenom mojich.
Buďme mu za to vděční, někteří z nás, kteří nemají tak pevné zásady /alespoň pro někoho / jako on, by zde mohli uplně spustnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Pak nechápu kolonku zábava.Jakmile je otázka zábavná je vymazána.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Mně ale ty body zůstaly…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Asi ji smazali. Buď admini nebo někdo, to nevím. Možná vadí, když se v otázkách řeší body, já mám za to že byla smazána i ta moje odpověď – básnička, která byla o bodech. Je to už dýl. Taky jsem ji nemohla najít. Trochu mě to překvapilo, když byla normálně v zábavě, ale neřešila jsem to, mávla jsem nad tím rukou.

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Kapka,
Asi prestanem veštiť, akosi sa mi spĺňajú veštby.
Ale ten externý zelený palček mi zostal :)

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Ten jo. Toho už se nezbavíte. 🙂

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Berušinka

A co tu šlo?

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Drap zverejnil ponuku bodu za odpoveď. Nič iné nechcel, žiadna otázka. Pomerne dosť ľudí v snahe získať bod odpovedalo.
Ja som odpovedala v diskuzii (bez nároku na bod) a kapka mi poslala obrázok zeleného palčeka.

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

já položila otázku – jak se máte ?

LukášZmizík např. kolik je hodin ?

víc si nepamatuju..

před 4492 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek