briketka10

Každý kdo odpoví dostane bod ??? odpovídejte na cokoli..kam zmizela tato otázka od Drapa

hodně nás odpovědělo i já hledám ve svém profilu a nemohu najít
Doplňuji:
myslím si, že spoustu lidí tady pokládá hodně nesmyslné otázky, které si mohou vyhledat a nikdo jim je nemaže, tak nevím proč byla tato smazaná nejde o body, ale o princip..mě přišla zábavná..ne nesmyslná!

Nejlepší odpověď
led

Zjavne ani na takúto komerčnú otázku-neotázku neplatí Silvestrovsko-Novoročná amnestia.
A to sa mnohí tešili z lacných bodov.
Je ale škoda, že neplatí rovnaký meter na podobné otázky.
Doplňuji:
Drap má pravdu, ak by mal platiť rovnaký meter, 2/3 silvestrovských otázok by mali byť vymazané.

Další odpovědi
hanulka11

Myslím, že otázka byla považována za nesmyslnou ,proto byla adminy smazána . Je blbost říkat si o bod, kdo chce tak ho dá ,v něčem co má smysl ,ale o body tu přeci nejde

Drap

Už při psaní tétp otázky jsem počítal s tím, že to takto dopadne. Samozřejmě šlo o víceméně zdařilou či nezdařilou silvestrovskou zábavu.
Po silvestrovské absenci se nám vrátil samozvaný ochránce těchto stránek a tak to musel napravit. Těch otázek zmizelo samozžejmě více. Nejenom mojich.
Buďme mu za to vděční, někteří z nás, kteří nemají tak pevné zásady /alespoň pro někoho / jako on, by zde mohli uplně spustnout.

aramah

Pak nechápu kolonku zábava.Jakmile je otázka zábavná je vymazána.

štamgast

Mně ale ty body zůstaly…

kapka

Asi ji smazali. Buď admini nebo někdo, to nevím. Možná vadí, když se v otázkách řeší body, já mám za to že byla smazána i ta moje odpověď – básnička, která byla o bodech. Je to už dýl. Taky jsem ji nemohla najít. Trochu mě to překvapilo, když byla normálně v zábavě, ale neřešila jsem to, mávla jsem nad tím rukou.

led

Kapka,
Asi prestanem veštiť, akosi sa mi spĺňajú veštby.
Ale ten externý zelený palček mi zostal :)

kapka

Ten jo. Toho už se nezbavíte. 🙂

Berušinka

A co tu šlo?

led

Drap zverejnil ponuku bodu za odpoveď. Nič iné nechcel, žiadna otázka. Pomerne dosť ľudí v snahe získať bod odpovedalo.
Ja som odpovedala v diskuzii (bez nároku na bod) a kapka mi poslala obrázok zeleného palčeka.

briketka10

já položila otázku – jak se máte ?

LukášZmizík např. kolik je hodin ?

víc si nepamatuju..