Michal Kole

Každou chvíli nějaká celebrita (herečka,zpěvač­ka,modelka).Proč všechny fotí na suchu a ne POD VODOU alespoň 5 m hluboko?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Protože by pak vypadaly jako zmoklé slepice ;o)

Další odpovědi
venkovan

Protože fotograf nemůže modelkám a VIPkám při focení pod vodou pořád říkat „…děvčátka, tu ručičku musíte zvednout tááákhle, no nožičku musíte víc natáhnout, …“

Kamionacka09

Protoze by to bylo jejich posledni foceni.

led

Pretože nie všetky sú Rusalky, Človek obojživelník a iné vodné tvory. Čím by dýchali, keď nemajú žiabre, keď samotná realizácia fotografovania trvá dlhšie než ľuský dych. A to nehovorím o takých detailoch, ako je jemne poškodená izolácia sieťového kábla (ktorá na suchu neprekáža) ale vo vode pôsobí vražedne.
Návod pre Michala (umeleckým menom Vodník):
Upravte si vlasy, nalíčte sa, oblečte nejaké šaty, dajte botičky na vysokych opätkoch, ponorte sa do studenej vody a poprechádzajte sa po dne bez prívodu vzduchu, ako partnera doporučujem miesto psa bieleho žraloka. A teraz skúste vydržať aspoň 15 minút. Pozor, ten záhyb na šatách sa nesmie pokrčiť! Úsmev prosím, pozerajte doprava, nie na žraloka…kde máte ruku…

jwood

Protože pod vodou by vypadaly bez make-upu úplně obyčejně. Tzn. normálně 🙂.