PavlasVyleta

Co mám dělat, když mě každé ráno po probuzení něco tlačí v krku?

dobrý den jak jsem řekl každé ráno mne po vzbuzení tlačí v krku ale i když se napiji pořád mne tlačí ale tak po 5 minutách tlačení to přestane.Nevím jestli to je pravda ale myslím si že mi vlezou pavouci do pusy ale to spíš myslím že ne. (nevím jestli je to pravda nebo lež)
..

Každé ráno tlak v krku

Nejlepší odpověď
annas

Copak máte doma plno pavouků, že by se dennodenně stěhovali do vaší pusy? Pravda to zřejmě nebude.

Ale pokud máte pravidelně takový pocit, měl byste navšívit lékaře. Přece prostřednictvím netu vás těžko může někdo léčit.

I kdyby měl někdo podobné pocity, může to být u vás jinak.

Další odpovědi
mosoj

A co vetřelec?

da ny

Když pomineme mouchy a pavouky, stres z nadcházejícího dne, může se jednat i o potíže se štítnou žlázou aj.
Také se přimlouvám za návštěui u praktického lékaře + laboratoře, na jeho doporučení.
Můžete se ujistit, že je vše vpořádku a Vy zdráv. :)

Pepa25

Co to je „tlačí“? Občas po ránu trochu bolí v krku na mandlích. Proto staří lidé doporučovali „vypálit červa“, nejlépe slivovicí 🙂