panenka

Každé ráno se mě zobrazuje kolonka ohledně instalace IQ Updater co to je?

Dobrý den každé ráno se mě objeví zda chci instalovat IQ updater v závorce mám (2)známý mě řekl že to můžu s počítače dát pryč co to známená a co se stane když to opravdu odstraním to IQ dík.

Nejlepší odpověď
jennysh

Můžete to odstranit.je to jen reklama která ma upoutat zákazníky a podobně.

Další odpovědi
Hlada

Je to jakýsi reklamní program. Získal jsem o něm tuto informaci:
„Je to aplikace od w3i . Tato firma vydělává na "doporučování“ programů těm co mají tento IQ udpader nainstalovaný."
Známý má pravdu, že ho můžete dát pryč.