Damiana

Kazašská hymna?

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/sve­t/169380-kazasska-vitezka-ve-strelbe-si-omylem-vyslechla-hymnu-a-la-borat/
Přiznám se, že já bych to tak chladně neustála.Co vy na to, dokázali byste zachovat dekorum?

Nejlepší odpověď
Andělé

No to snad není možné,trapas je slabé slovo. Je to přímo urážející a nechutné.
Příprava tedy pořádná ostuda. A vrcholem je,že se dosud ani neomluvili.
Neumím si sebe na jejím místě představit,ale nejspíš bych to rovněž neustála.
Místo oslavné hymny takové fiasko,no hrůza. Na to jistě kazašská vítězka do smrti nezapomene..

Další odpovědi
anonym

Nikdo z nás nebude mít příležitost ustát nebo neustát.Neznám tu hymnu a myslím že ani nikdo z nás kdo se tu k tomu vyjadřujem.docela chápu,že pokud někdo měl stáhnout z netu hymnu kazachů,tak nevím kdo z lidí,kteří se tady motají by to určili O.K.Já jím třeba neznám vůbec…:D

Damiana

Ad Bohemica: Bohužel jsi mne správně nepochopila. Měla jsem na mysli, jaké by to bylo, kdyby se to stalo někomu s naší hymnou, pochopitelně. Nenapsala jsem to správně „polopatě“, omlouvám se. 🙂
Předpokládám, že za Kazachy by se zdejší uživatelé jaksi nevydávali…:-)