Rozamunda

kavárna která se vyrovná Starbucks ?

Nejlepší odpověď
annas

Americký kavárenský řetězec Starbucks, který v Česku funguje jako společný podnik Starbucks Coffee International a provozovatele restaurací Amrest, letos v tuzemsku otevře několik nových poboček. Zaměřit by se chtěl na další větší města kromě Prahy, kde má v tuto chvíli 13 z celkového počtu 14 kaváren

V úvahu podle jeho slov připadá Ostrava, kde Starbucks otevřel loni první kavárnu a dívá se zde na další příležitosti.

http://life.ih­ned.cz/c1-60215340-cesky-starbucks-zvysuje-pocet-kavaren-i-obrat-zustava-ale-ve-ztrate

V odkazu najdete adresy kaváren Starbuck v Praze

https://maps.go­ogle.cz/maps?cli­ent=firefox-a&channel=rcs&i­e=UTF-8&q=kav%C3%A1­rna+starbucks+cof­fee+praha&fb=1&gl=c­z&hq=kav%C3%A1rna+star­bucks+coffee&hne­ar=0x470b939c0970798b:0x­400af0f66164090,Pra­ha&ei=o-FrUrvrNImjhgf6xo­HoAw&ved=0CK0B­ELYD

Další odpovědi
DIH

Taková není 😁, nejblíž k tomu asi může být McCafé v McDonald..

Lucijej

Tak třeba já mám ráda Costa coffe. Podle mně je to ještě jelpší než Starbuks.

Zdroj: http://www.costa-coffee.cz/

cochee

Jestli ty Stárbaky v Práglu fungujou jako v Americe (jakože opravdu nevím, už jsem v Praze nebyl sto roků), že cáknou do papírového kelímku kafe a mazej pryč, předtím zaplať cca devadesát kaček, tak to snad ani nechci, aby se tomu nějaká kavárna vyrovnávala. To je u mě hovadismus nejhrubšího zrna a urážka kávy.

arygnoc

v Starbucks nepodávajú kávu.
že to tak nazývajú, je ich vec, ale neverte tomu, že to káva je.