suaeda

Káva – jakou pijete?

Otázky ohledně škodlivosti pití kávy zde již byly. Co zde ještě nebylo – je otázka jakou kávu pijeme. Turka, rozpustnou, nebo preso?
Případně jakým značkám dáváme přednost. Jihlavanka, D.E, Tchibo, Jakobs ad.
Doplňuji:
Osobně piji turka D.E – Excellu, nebo Thibo – mild. Bohužel jsou to všechno směsky. Výbornou silnou kávu, které jsem pil byla z Kuby – Cubita, nebo druhy které pocházely přímo z oblasti střední Ameriky.

Nejlepší odpověď
annas

Pokud vás opravdu zajímá, jakou kdo pije kávu, dovíte se to i z dalších 10 stránek odpovědí.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­52&q=jakou+pi­jete+k%C3%A1vu­&sa=Vyhledat#1403

Další odpovědi
anonym

Turka, Casablanca nebo ES, občas instantní Velvet s jemnou pěnou a mlékem tomovy značky, tj. Madeta 3,5%.

casey

doma nemam presovac, tak rozpustnou nescafe espresso (nejsou granulky, ale sypka) a v praci presso lavazza. vzdy se smetanou a bez cukru.

panenka

Jíhlavanku turka ,Tchibo piji i překapávanou

Drap

Zásadně turka – Jihlavanku

Džanička

Já piji rozpustnou kávu Nescafé bez kofeinu a s mlékem.. Hodně sladkou, jinak si nepochutnám, to je jediné pití které si hodně sladím.. A můžu ji pít jak teplou, vlažnou i studenou..

dědapetr

Turka – Jihlavanku někdy rozpustnou Nescafe.

anonym

Turka – pouze Tchibo . ( pro navstevy mam kavovar , take Tchibo … plus latte , capuc… , ale ja se turka nevzdam. 🙂 -iv-
P.S. A vy ?

baghira

Meltu :)
Opravdovou kávu piju jen velmi výjimečně, a to jen rozpustnou. Mlíko a hodně cukru.

Tlaky

Zásadně turka-JACOBS

arygnoc

turka, jako černošku: silný, horký, černé jako noc.
a nesladím.

jenom v itálii piji mocca (domácí). To dostává hercovna zabrat.

Jikra

2 kávy denně
1× turka Jihlavanku
1× rozpustnou Grande Mocca

GabulkaA

Nemáš vůbec zač :) Jsem ráda, že jsem pomohla :)

kolinko.poli

Tak jsem ji zkusila a moc děkuju za doporučení. Je fakt výtečná :)

SuzanKa

Je to tak. Taky piju jen kvalitní a lahodnou zrnkovou kávu. Oblíbila jsem si tuto https://www.de­likomat.cz/pro­dukt/naber-espresso-25/ z Jižní Ameriky. Chuťově je senzační, jen doporučím.

Sonka Pop

Za mě je jednoznačně nejelpší káva zrnková káva z kávovaru. Bez té si ani nedovedu představit den. Taky jsem si kvůli tomu pořídila domů kávovar a jsem nadšená. Každý den se těším na lahodnou kávu. Jinak pokud někdo uvažuje o koupi kávovaru, pak mohu doporučit https://www.svy­carskekavovary­.cz/jura.

SuzanKa

Ahoj, přeji pěkný den a mám dotaz. Chceme si pořídit kávovar, ale pořád nevíme, váháme. Kapslový nebo na zrnkovou kávu? Vánoce se blíží :)

XenieRo

Hele, nezkoušela jsi z toho shopu Delikomat i čaj? Jak chutnají?

SuzanKa

A jsou silné? Jako spousta ovocných čajů jsou jen navoněné vody… :(

Pajka.111

Jojo, na Delikomatu kupuju i čaje. Ten bylinkový mi chutná moc, ale i ten fruits je super. Jo a krásně ty čaje voní!

XenieRo

Pěkný den, prosím o vaše rady, tipy… Chci si koupit kávovar. V práci máme kávovar na zrnkovou kávu a mě ta káva moc chutná… Máte tip na nějaký dobrý a kvalitní kávovar? V práci máme velikou mašinu, která se mi domů ani nevejde, ani bych ji asi nezaplatila :/ Existuje vůbec něco do domácnosti, co umí udělat lahodnou kávu?

XenieRo

Ahoj všem, prosím o radu… Chci se zeptat – je tu někdo, kdo má zkušenosti s kávovary zn. Jura? Jak jste s ním spokojeni?

kapka

Nóóó, kdo pije jaký kafe, tak to tu opravdu ještě nebylo… 😁
A co je mascarpone, to víte? 😁

Kerberus

Kapko, co k tomu dodat?
Potěším vás, když řeknu, že piji jen zdravotní kafe? Bude vám dál káva chutnat?