Avatar uživatele
suaeda

Káva – jakou pijete?

Otázky ohledně škodlivosti pití kávy zde již byly. Co zde ještě nebylo – je otázka jakou kávu pijeme. Turka, rozpustnou, nebo preso?
Případně jakým značkám dáváme přednost. Jihlavanka, D.E, Tchibo, Jakobs ad.
Doplňuji:
Osobně piji turka D.E – Excellu, nebo Thibo – mild. Bohužel jsou to všechno směsky. Výbornou silnou kávu, které jsem pil byla z Kuby – Cubita, nebo druhy které pocházely přímo z oblasti střední Ameriky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, anonym před 4653 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Pokud vás opravdu zajímá, jakou kdo pije kávu, dovíte se to i z dalších 10 stránek odpovědí.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­52&q=jakou+pi­jete+k%C3%A1vu­&sa=Vyhledat#1403

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Turka, Casablanca nebo ES, občas instantní Velvet s jemnou pěnou a mlékem tomovy značky, tj. Madeta 3,5%.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
casey

doma nemam presovac, tak rozpustnou nescafe espresso (nejsou granulky, ale sypka) a v praci presso lavazza. vzdy se smetanou a bez cukru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Jíhlavanku turka ,Tchibo piji i překapávanou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Zásadně turka – Jihlavanku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já piji rozpustnou kávu Nescafé bez kofeinu a s mlékem.. Hodně sladkou, jinak si nepochutnám, to je jediné pití které si hodně sladím.. A můžu ji pít jak teplou, vlažnou i studenou..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Turka – Jihlavanku někdy rozpustnou Nescafe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Turka – pouze Tchibo . ( pro navstevy mam kavovar , take Tchibo … plus latte , capuc… , ale ja se turka nevzdam. 🙂 -iv-
P.S. A vy ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Meltu :)
Opravdovou kávu piju jen velmi výjimečně, a to jen rozpustnou. Mlíko a hodně cukru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tlaky

Zásadně turka-JACOBS

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

turka, jako černošku: silný, horký, černé jako noc.
a nesladím.

jenom v itálii piji mocca (domácí). To dostává hercovna zabrat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

2 kávy denně
1× turka Jihlavanku
1× rozpustnou Grande Mocca

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GabulkaA

Nemáš vůbec zač :) Jsem ráda, že jsem pomohla :)

před 1116 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kolinko.poli

Tak jsem ji zkusila a moc děkuju za doporučení. Je fakt výtečná :)

před 1146 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Je to tak. Taky piju jen kvalitní a lahodnou zrnkovou kávu. Oblíbila jsem si tuto https://www.de­likomat.cz/pro­dukt/naber-espresso-25/ z Jižní Ameriky. Chuťově je senzační, jen doporučím.

před 1270 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Za mě je jednoznačně nejelpší káva zrnková káva z kávovaru. Bez té si ani nedovedu představit den. Taky jsem si kvůli tomu pořídila domů kávovar a jsem nadšená. Každý den se těším na lahodnou kávu. Jinak pokud někdo uvažuje o koupi kávovaru, pak mohu doporučit https://www.svy­carskekavovary­.cz/jura.

před 1482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Ahoj, přeji pěkný den a mám dotaz. Chceme si pořídit kávovar, ale pořád nevíme, váháme. Kapslový nebo na zrnkovou kávu? Vánoce se blíží :)

před 1586 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Hele, nezkoušela jsi z toho shopu Delikomat i čaj? Jak chutnají?

před 1243 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

A jsou silné? Jako spousta ovocných čajů jsou jen navoněné vody… :(

před 1185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Jojo, na Delikomatu kupuju i čaje. Ten bylinkový mi chutná moc, ale i ten fruits je super. Jo a krásně ty čaje voní!

před 1222 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Pěkný den, prosím o vaše rady, tipy… Chci si koupit kávovar. V práci máme kávovar na zrnkovou kávu a mě ta káva moc chutná… Máte tip na nějaký dobrý a kvalitní kávovar? V práci máme velikou mašinu, která se mi domů ani nevejde, ani bych ji asi nezaplatila :/ Existuje vůbec něco do domácnosti, co umí udělat lahodnou kávu?

před 1725 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Ahoj všem, prosím o radu… Chci se zeptat – je tu někdo, kdo má zkušenosti s kávovary zn. Jura? Jak jste s ním spokojeni?

před 1813 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Nóóó, kdo pije jaký kafe, tak to tu opravdu ještě nebylo… 😁
A co je mascarpone, to víte? 😁

před 4652 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kerberus

Kapko, co k tomu dodat?
Potěším vás, když řeknu, že piji jen zdravotní kafe? Bude vám dál káva chutnat?

před 4652 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek