Kryšpín

Je mladý Nečesaný vinen?

Opět začne souboj právníků, znalců, moudrých soudců, bude mladík odsouzen, nebo zproštěn obvinění. Zdali je vinen, se možná nedozvíme, poněvadž není znalec jako znalec, viz posudky na Péťu pankáče a milosrdnou Věrušku.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Ano

Nikdo tady nedovede odpovědět. Bylo by to hádání z kříšťalové koule. Stejně tak nikdo z nás to nedokáže ovlivnit. Vše záleží na rozhodnutí soudu. Pokud to potřebuješ vědět, budeš muset počkat.

quentos

Nesnažte se o knižní češtinu, když na to nemáte – působí to trapně… nejprve je třeba zvládnout tu obyčejnou…

Hans51

O čem máme hlasovat?