freek_zr

Karticky Lutra – WWF encyklopedie

Ahoj nevíte kde by se daly získát kartičky lutra encyklopedie ohrožených zvířat? bylo to asi před dvaceti lety, cca 300 karticek. Chtel bych si doplnit album nebo nejake vymenit.

Nejlepší odpověď
fcoop

Zkus to tady:

http://www.bur­zicka.cz/index­.php/forum/pos­tlist/2

Další odpovědi
angieja

Zdravím,
taky mám doma neúplné album Lutra (které bych si ráda doplnila) a kartičky na výměnu. Na burzičce jsem hledala, ale nenašla nikoho, kdo by nabízel kartičky k výměně.

miro81

a o jaké čísla bys měla zájem?

Lena2

ahoj nasla som kompletnu lutru ak mas zaujem