panenka

Kartáček v odpadu

Dobrý den před chvílí jsem se vrátila z obchodu a dcera mi řekla,že malému při čištění zubů spadl kartáček do odpadu zkoušela jsem to vyndat vařečkou,grilo­vacíma kleštama, ale nejde mi to .Můžete mi prosím poradit čím to vytáhnout děkuji.
Doplňuji:
🙂 dobrý dodatek vagro pěkně jste mě rozesmal ano máte pravdu nový kartáček mu budu muset koupit.

Nejlepší odpověď
Toruk

Myslíš panenko- spadl do umyvadlovéh sifonu? To je jednoduché, seshora má sifon díl- jakoby mřížku, která za pomoci šroubku zajišťuje těsné spojení sifonu s umyvadlem. Ten šroubek se dá snadno povolit, mřížka se odkryje a pak tam budeš mít snažší přístup. Pokud to nepujde shora, tak je třeba se zaměřit na samotný sifon pod umyvadlem. Údržbě zdar.

Další odpovědi
vagra

Co provázek s očkem,jako laso,pokud je to v umyvadle- dole odšroubovat odpad a prolačit jej tam.
Hlavně nepanikařte.
Počkejte,až se vrátí manžel,on si s tím určitě poradí.
Doplňuji:
Chtěl jsem jenom dodat,že malý to bez kartáčku vydrží, zítra stejně dostane nový. :D

kablik

Problém se zubním kartáčkem mne velmi pobavil,on tam určitě nespadl, ten tam byl určitě pracně nacpán, vyskoušejte si to nakonec sama.Současně se mi vybavila scéna z filmu o Homolkových,když byli na návštěvě na venkově u babičky a jednomu z vnoučků spadla do venkovského záchodu bílá nová kšiltovka…