Avatar uživatele
panenka

Kartáček v odpadu

Dobrý den před chvílí jsem se vrátila z obchodu a dcera mi řekla,že malému při čištění zubů spadl kartáček do odpadu zkoušela jsem to vyndat vařečkou,grilo­vacíma kleštama, ale nejde mi to .Můžete mi prosím poradit čím to vytáhnout děkuji.
Doplňuji:
🙂 dobrý dodatek vagro pěkně jste mě rozesmal ano máte pravdu nový kartáček mu budu muset koupit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, vagra před 5034 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Toruk

Myslíš panenko- spadl do umyvadlovéh sifonu? To je jednoduché, seshora má sifon díl- jakoby mřížku, která za pomoci šroubku zajišťuje těsné spojení sifonu s umyvadlem. Ten šroubek se dá snadno povolit, mřížka se odkryje a pak tam budeš mít snažší přístup. Pokud to nepujde shora, tak je třeba se zaměřit na samotný sifon pod umyvadlem. Údržbě zdar.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vagra

Co provázek s očkem,jako laso,pokud je to v umyvadle- dole odšroubovat odpad a prolačit jej tam.
Hlavně nepanikařte.
Počkejte,až se vrátí manžel,on si s tím určitě poradí.
Doplňuji:
Chtěl jsem jenom dodat,že malý to bez kartáčku vydrží, zítra stejně dostane nový. :D

Upravil/a: vagra

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kablik

Problém se zubním kartáčkem mne velmi pobavil,on tam určitě nespadl, ten tam byl určitě pracně nacpán, vyskoušejte si to nakonec sama.Současně se mi vybavila scéna z filmu o Homolkových,když byli na návštěvě na venkově u babičky a jednomu z vnoučků spadla do venkovského záchodu bílá nová kšiltovka…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek