teruska

Karl Lagerfeld Coca-cola

V česku se koupit nedá,byla sem v itálii,ale nenašla sem obchod kde by měly tyhle láhve,nevíte někdo v jakym krámě by se dali koupit?http://w­ww.moda.cz/Ka­tegorie/Modni_i­kona/20110523_­Navrhar_karl_la­gerfeld_prevle­kl_coca-colu_light_do_no­veho_v_novem_ou­tfitu_si_lahve_co­ca-coly_vyrazi_jiz_v_le­te.html píšou jenom,že v cizině a ne obchod

Nejlepší odpověď
hanny 2

Řekla bych,že v obchodě s potravinami to nebude,pravdě­podobně ve značkových obchodech s jeho módou.

Další odpovědi
anonym

Colette to jistí

Tyto jedinečné sběratelské kousky bohužel na českém trhu k dostání nebudou. Můžete si je ale objednat online na Colette.fr, kde vás jednotlivě vyjdou každá na necelá čtyři eura, anebo jako celou sběratelskou edici za 58 eur. Pokud se na ně chcete nejdřív podívat osobně, vydejte se do Itálie, Rakouska nebo třeba Švýcarska. -iv-