zd

Kariera profesionálního vojáka. Je možné, že mě nevezmou kvůli stavu zubů?

Dobrý den chtěl jsem se zeptat dostal jsem nabídku pro vstup do armády ČR. Mám ale strach ze zdravotní kontroly konkretne ze zubaře mám paradentozu vypadali mi už pár zubů. Nevím jestli jeto důvod pro který mně nevemou zrovna. Máte někdo zkušenost

Odpovědi
anonym

I můj syn chtěl jít svého času k armádě, díky bohu to nevyšlo, a máš pravdu, ty zuby jsou problém, chtěli mu tam něco vyšťourat, ale syn jeměl jediný kaz, jediný opravený zub, má je krásné a bez kazů, ale několik dalších chlapů, co tam byli měli problém, prostě musí mít zdravé zuby. Ty testy jsou tam velice náročné, to musí být opravdu absolutně zdravý člověk, vyšťouraj všechno.