El dejvo

Karel Gott jaký je..

Potřeboval bych vědět co si myslíte o Karlu Gottovy např: jaký je společenský energicky atd.. Nikde na internetu jsem to nenasel potrebuji to na zitrek do slohu…

Nejlepší odpověď
iceT

Myslíš si snad,že známe Karla Gotta osobně?

Další odpovědi
led

Je to človek ako každý iný, len trochu slávnejší.
Človek, ktorý sa práci, spevu, venuje aj vtedy, keď nemusí.

koldy

setksal jsem se s Mistrem několikráte osobně, není vůbec nafoukaný, je to perfekcionista ve své práci, vždy dobře připraven. Interviu je možné dostat i bez poplatku, no a pokud s mistrem kousek půjdete, kdokoli ho osloví o foto, nemá problém s ním zapózovat. Přes vše co dosáhl, zůstal slušným člověkem.

anonym

Že by si z Tebe „našeptávač“ utahoval a nesdělil ti, že tu podobná otázka už padla a že jsme i na ni reagovali slovy, že tu za školáky neřešíme domácí úkoly? Tohle je tvůj úkol a ty se ho máš zhostit se ctí. Tak to nepřehrávej na PORADNU.

MonkeyKing

Jak si myslíš, že skončíš za 100 let ve showbussinessu? Viděl jsem 1 celý den s ním na Barrandově. Totální ignorant, chvástal, zarábač prachů! Proč myslíš že zpívá i v němčině. Totálně kašle na fanoušky, šli přímo k němu – asi 90letá paní, poprosila ho o autogram a on nic neříkal, prošel kolem ní a šel si sednout na bar, kde dělal interview za prachy

led

MonkeyKing
vy nemáte pocit, že človek jeho veku, počas nakrúcania nemá nárok byť unavený? Aj on má právo na súkromie a oddych, ale toto mnohí fanúškovia neuznávajú. Môžem vám povedať, že takéto nakrúcanie nie je preňho prechádzkou ružovým sadom, je to drina, nielen spievať, dávať pozor, aj keď zdravie už neslúži, ale aj sledovať značky, kde ma stáť, ktorá kamera ho sníma, usmievať sa i keď mu nie je veselo. Cez prestávku, oči unavené od paľby reflektorov, telo spotené od horúčosti svietidiel. Možno sa vám to nezdá, ale práca na javisku je porovnateľná s prácou v bani.(to je z oficiálneho prieskumu od zdravotníkov a hygienikov).

kapka

Ono kdoví, jestli si to MonkeyKing nevymyslel…