Sandy

Karel Čapek na Googlu

Ahoj, zrovna jsem koukala na google a měli tam změněnou klasickou ikonku na takovou tu jejich „speciální“=). Když jsem na to najela, tak se mi zobrazilo, že je to k výročí 120 let od narození KArla Čapka. Tak mě napadlo, jestli si myslíte, že je to jen v český republice nebo jestli to má se to zobrazuje celému světu;-). Je to jen čistě teoretická otázka, nejsem si jistá, jak je Karel Čapek proslavený a zajímá mě Váš názor=).

Nejlepší odpověď
kenyrts

tak toto zobrazení se týče pouze Google.cz

Další odpovědi
kostner

Klikni si na „Google.com in English“ a pak se Ti zobrazí to, co se zobrazuje anglicky mluvícím lidem. Nebo na „jazykové nástroje“ vpravo vedle vyhledávací řádky a pak se Ti bude zobrazovat google v jazyce Tebou vybraném, přestože zadáš adresu www.google.com

Zdroj: www.google.com/ncr