Pajena

Kardiopulmonální resuscitace se dělá, když má člověk lapavé dechy a kolabuje?

Musí se dělat kardiopulmonální resuscitace když člověk kolabuje a má lapave dechy ? Nebo co se jinak při lapavých dechách,kdy člověk ztrácí vědomí dělá ?

Tohle není úkol !!!

Nejlepší odpověď
annas

Opět zřejmě úkol, který vám zadala vyučující stejně jako ty předchozí, jak jste uvedla v minulé otázce v doplnění.

Není lepší, když si jako budoucí zdravotnice vyhledáte sama v učebnici a „nezkoušíte“ ostatní laiky?

Mohu vykledat jen odkaz, z něhož si můžete sama nastudovat.

Kardiopulmonální resuscitace
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=Kardiopul­mon%C3%A1ln%C3%AD+re­suscitace&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b

Další odpovědi
Drap

Možná by bylo přínosnější hledat učivo v učebnicích než na netu.

nyjono

Kardiopulmonální resuscitace se provádí vždy, když to příslušný lékař uzná za vhodné či potřebné.
Při lapavých dechách, kdy člověk ztrácí vědomí platí to samé.

Pajena

Annas tohle není úkol , ale v TV jsem odpadla tak jsem se zeptala co se při postupu dělá , jelikož jsem se probudila v nemocnici

annas

Odkaz jsem vložila, stejně bych vám víc nenapsala.

Ale určitě pomohou nejlípe lékaři.

Mc Merkurion

… no, ono nejni divu, že jsi odpadla, když jíš jak jíš, a ještě si dobrovolně přivozuješ ztrátu krve …