ten který je

Karanténa v PC

Dobrý den,jak se postupuje pokud antivirový program zachytí infikovaný soubor a uloží ho do karantény?Nechá se tam jen ležet nebo jak?Děkuji.
Doplňuji:
Omlouvám se že tato otázka byla položena dvakrát,ale poprvé otázka byla zveřejněna se zpožděním.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud je soubor v karanténě ,tak se buď vymaže nebo si ho antivir po čase zlikviduje sám.Záleží ovšem,jaký máš antivir.

ten který je

Mám ESET NOD32 Antivirus4