Kryšpín

Když některé děti dostávají měsíčně kapesné až 30.000 Kč, za co je mohou utratit?

Dle průzkumu výše kapesného, někteří žáci z vyšších vrstev a bohatších rodin dostávají měsiční kapesné až třicet tisíc korun českých. Pokud je to pravda, za co se nechá taková sumička měsíčně utratit, jak s tím asi hospodaří?

Původní neotázka
Kapesné pro žáky a mladoši

Nejlepší odpověď
Drap

Utratit peníze neni problém. Větší problém je bývá vydělat.

Další odpovědi
Lamalam

Hodil by se odkaz na ten průzkum.

RyuzakiKate

Hele, mám spolubydlící, která má snad tisícovku na den a co tak vím, tak utrácí hlavně za kafíčka ve franchisových kavárnách a za hadry. A chodba je zaplněná jejími botami a mám pocit, že pokaždý, když tam přijedu, tak jich je tam víc :)
Bejt na jejím místě, tak si to ukládám za pozdějš a potom utratím buď za dárky, nebo za jídlo (za který jediný utrácím, za nic jinýho, chichi).