ANONYMKA-248

Kanárské ostrovy,Baleáry, Malorca,Malta, Kypr?

Prosím poraďte chtěla bych jet na dovolenou na jedno z určených míst ale vůbec netuším jaký hotel mám zvolit v každém hotelu je něco ale nějak mi žádný přesně nevyyhovuje :(
chtěla bych lehátka s deštníky u bazénu a na pláži zdarma, all inclusive/ultra all inclusive, také bych chtěla aby požadovaný hotel byl přizpůsoben dětem takže nějaký ten program, brouzdaliště, popřídě tobogány :) nejméně 3 a více hvězdiček :) + přístup k pláži max 450m
Doplňuji:
Bylo byl dobré kdyby jste mi poradili třeba zvlastní zkušenosti než mě hned posílala do cestovky -_-

Odpovědi
autacek

Vzhledem k Tvému „neomezenému“ rozpočtu a specifickým požadavkům, Ti zcela nejlépe poradí v cestovní kanceláři, nejen včetně destinace, ale i volného termínu.

anonym

Dá se to sice podle jednotlivých cestovek a destinací vyhledat, ale nevidím jediný důvod, proč by to měl za tebe dělat kdokoliv na Odpovědích.cz. Tohle je dost náročný úkol a vybočuje svým pojetím z otázek pro poradnu.
Takže poslechni radu auťáčka a zajdi si do cestovky.
Doplňuji:
Nezlob se, ale ty jsi zadala příliš mnoho ukazatelů, co vše od ubytování očekáváš. Tohle nedokáže při nejlepší vůli posoudit žádný obyčejný turista. Zkus se nad tím zamyslet.
Když jsem si hledala nějakou dovolenou sama, tak jsem si pohrála s internetem, našla to, co mi vyhovovalo a potom jsem se pídila po někom, kdo mi mohl podat bližší informace (nejlépe z vlastní zkušenosti). Věř tomu, že bychom ti opravdu rádi pomohli, ale jedině cestovky mají tak obsáhlé informace. Vyhledávat takhle podrobné informace, to udělá člověk jenom sám pro sebe. Tušíš vůbec kolik stránek nabídek by kvůli tomu bylo třeba projít? A potom by to nejspíš skončilo tak, že bys přišla na to, že ještě nějaký ukazatel je pro tebe rozhodující a dotyčný snaživec se namáhal zbytečně.
Vždyť i na cestovku můžeš poslat své požadavky mailem a určitě se dočkáš erudovanější odpovědi.