FeKka

Kanadský vtípek na tábor

V pondělí jedu na tábor a potřeboval bych radu. Co vzít s sebou, nebo tam udělat, jako nějaký žert? Napadlo mě vytisknout ceduli „Mimo provoz – použijte dívčí WC“ a přilepit ji izolepou s nápisem zablokováno na chlapecké záchody, smrdící bombičky mám, petardy a provázky také, nenapadá Vás prosím něco?

Díky, jsem škodolibý :)

Nejlepší odpověď
anonym

Kanadských vtípků je celá řada. Radši se připrav na možnost,že takových vtipálků se vás tam sejde víc.
ZÁSADA JE NEUBLÍŽIT.

Další odpovědi
Michal

Táborovou činnost bych začal normálně.Kanada se hodí až poznáš pro koho ji děláš.Teď tě naštvu:škodolibost by pro mě byla důvodem,abych tě při překročení mezí z tábora vyhodil.Děti by měly mít hezké vzpomínky.A u­jišťuji,že nejsem sladký romantik.

Zdroj: vedoucí na táboře

fortin

Za nějaké sklo v okně zapíchni špendlík nebo jehlu a natáhni si nit až k sobě. Až bude klid, brnkni na nit.
Nebo při sprchování zastav TEPLOU vodu, musíš počkat až se sprchující občánek namydlí.
Nebo vytvořit hrudku soli kterou jinému vhodíš do polévky.
Na stezce můžeš přemístit barevné fábory tak, aby jiní za tebou zabloudili.
Bude se hodit sekundové lepidlo z trafiky za 10 Kč kterým zalepíš vše na co člověk sáhne.

Pokud tě to přestane bavit a chceš být víc než škodolibý a někdo tam bude donášet a stěžovat si, řekni před ním že dotyčný jede zítra domů, že dělá problémy. Za nějakou dobu můžeš stylem potichu nahlas říct že jsi se ho ptal kdo si stěžoval nebo brečel. Odpověď je že ti to neřekl ale že se na něj zítra ráno chystají že ho zbijí. A že se můžeš přidat. Můžeš škodolibě manipulovat jinými jak je libo. Hlavně mít nápad, nikomu neublížit a když tak stmelit partu a někdy pomoct.

Moje rady neposlouchej.
Když někomu bude v autobusu nevolno, začni před ním jíst a dělat laskominy a napodobovat nevolnost.
Tvarůžek se dává do lampy nebo tam kde ho nikdo nenajde.
Pokud najdeš starý prasklý kopací míč, naplň ho blátem, nech vyschnout a připrav ke kopnutí na trávník. Na stavbě se míč plní betonem.
Až bude den soutěží a můžeš si vybrat z jakýchsi dárků, vyber prstýnek který pak dáš nějaké holce.
Na tábor se bude hodit náhradní baterky do svítilny a ty si označ nebo ti je tam vymění za vybité.
Mými radami nikomu nepomůžeš ale hra je hra.

3. Světová

Na bouchací provázek se bude hodit drátek do dveří, protože když přes drátek někdo více zavádí tak to zatáhne za bouchací provázek a ten bouchne.