ananas9

Proč mi kámoška mi řekla, že jsem šprtka?

Kámošce jsem řekla svoje novoroční předcevzetí a to předcevzetí bylo, že se budu lépe učit. Asi o týden později jsem řekla, že se mi to přecevzetí začíná plnit a, že se mi povedly povedlo napsat dobře testy a ona mi řekla, že jsem šprtka. Nevíte proč?
Doplňuji:
Ne čeština mi moc neje,ale minulý školní rok jsem ji uhrála na 2.

Nejlepší odpověď
anonym

To nechápu, podle toho, jakým stylem píšeš, máš do šprtky daleko 🙂

Další odpovědi
RyuzakiKate

Páč ti závidí? V tom případě to ale asi nebude moc dobrá kamarádka… ;)

ptáč

Vepište odpověď…proč? protože ona bude dělat uklízečku a už to ví.

Nevíteto?

Jak to máme vědět? 🙂 Buď si dělala srandu, nebo si to o tobě myslí, možná ti závidí lepší prospěch.

Ňuňátko

Jsi šprtka;).

ivzez

Kamarádka by tě naopak podpořila,
podle mne to není dobrá kamarádka.

PS:
Zahrnuje tvé předSevzetí i češtinu?

mosoj

No a co. To je nadávka ? To je uznání že jsi vytrvalá a snažíš se. Vzkaž to té své kámošce.