spanysek

Kamera-zkušenosti s prodejem přes internet

Dobrý den,
rozhodl jsem se koupit k nám do paneláku nové kamery, nyní se nám tu rozšířily krádeže. Chci se zeptat jestli tu má někdo zkušenosti s kamerama? Vyhlídl jsem si tuto: http://www.te­gus.cz/eye-02-3g-gsm-bezpecnostni-kamera-s-technologii-3g/d-71164/ co myslíte? Je to kvalitní? A je vhodné to kupovat přes internet? (je to levnější) nebo mám radši zajít někam do kamenného obchodu? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
mosoj

Jablotron je zaběhlá česká firma. Fungovat to bude a bude dostupný i technický servis.
Nevím jak budete řešit záznam, nezapomeňte na něj.
Doplňuji:
http://www.ja­blotron.cz/cz/Stah­nuti/manualy/au­totechnika/au­toalarmy/?dcid=65

Mapel

Mám pro tebe dvě rady. Každá kamera má své parametry definované výrobcem. Pokud dokážeš přesně specifikovat své požadavky, tak se obrať na autorizovaného prodejce, nebo přímo na výrobce, který ti doporučí nejvhodnější kameru a způsob instalace. Tady se odbornou radu nedozvíš, protože tvůj popis je více než stručný.