hawranek

„Kámen na srdci“

Chci se zeptat, jestli někdo nevíte, jaké biologické pochody způsobují onen známý „kámen na srdci“. Dlouho jsem myslela, že jde pouze o psychický pocit, ale po pár hodinách stresu čekání na výsledky hodně důležité zkoušky (a pár hodinách onoho pocitu) mně už hrudník úplně bolel.

Odpovědi
žolik

Doufám že už upadl ten kámen co tak tížil,je to pocit strachu,nejis­toty,strach sama před sebou,tohle všichni prožívají kteří jdou ke skouškám,do školy,to je celej životje to pouze psychicky projev.

Zdroj: žolík