VIKTORIÁ

Kamby jste chtěli v létě na dovolenou?

Nejlepší odpověď
dudu

Spojení výrazu kamby evokuje, že pro autorku je to kopec hanby!!
Ale k věci., příští rok oslavíme s paní čtyřicáté výročí manželství a jako dárek máme vytypovánu až hodně na podzim buď poznávací cestu do Egypta – od Luxoru po Káhiru a Alexandrii, nebo návštěvu španělské Andalusie a okolí.

Další odpovědi
Drap

Chtěl bych tam, kam pojedu. Už mám rozhodnuto dávno

Michal Kole

Někde kde by ukázkově správně plavaly hezké ženy

Rocker

Opět bych chtěl jet do Tater nebo do Alp na kolo,opět místo toho pojedu se synem k moři.A opět se mi tam bude líbit.Zbytek dovolené strávím na chalupě.

anonym

Jak zní otázka?
Kam bych chtěl nebo kam pojedu?
Chtěl bych kamkoli, kde je krásně, pojedu do… :)

hanulka11

Tam jako každý rok a už mám letenku tak vím, že to bude super

franku

Chtěl bych někam kde je krásně a s lidma co mám rád.To chci každý rok.Ale asi pojedu zase na maltu a nebo na beton.

WeeBear

Jednoznačně do Prahy. Mimo naši krásnou zemi mě to netáhne.
Konkrétně bych si chtěla nechat pár dní na památky a vybrat si nějaký super termín, ať stihnu Prague Pride. :)

Děda Louda

Já jsem rozhodně v létě na dovolenou žádné kamby nechtěl.

Kamionacka09

Ja sem s kamionem na cestach furt a tak mi to zas tak nikam netahne.Staci mi chodit nekde venku letni teply vecery a noci.