Avatar uživatele
Illines

Kamaradka,se mne pta/?

Cosi o tom myslis ,kdyz muj chlap chodi domu k ranu,jednou opily a jindy zas v normalnim stavu.Kdyz se to snazim resit,je mu to jedno a neurcito odpovida.Jednoho dne pronese slova-promin ja uz nechci s tebou byt a to pod alkoholem.A pak se vypari a na telefonu neni dostupny?Co myslite ,ze za tim vezi?Dik

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, anonym před 4463 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

jakmile by prones výše uvedená slova, sbalil bych mu kufry a vyhodil je před vrata. Až by se probudil z vopice a zíral, připomněl bych mu, co řek. Říká se totiž, že pod parou člověk říká to, co si opravdu myslí. Takže ať táhne, když si neváží toho, co má.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

100% má jinou, měla jsem to stejně !! kufry bych mu sbalila !!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

No.....na první pohled to vypadá, že s ní asi být nechce a že má třeba někoho, s kým být chce.
Ale třeba je to všechno jinak.
Doplňuji:
No to já nevím, ale být to může. Prostě se jen vždy snažím ty špatnosti vidět až když není vyhnutí.
Jde o to, jak to funguje přes den. Jestli spolu komunikují a vedou společné aktivity.
Ať se jo optá co se děje, před tím, než kamsi vyrazí.
Život je mnohdy velmi spletitý a za vztah stojí bojovat.
Vzád to může kdykoli.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Tak s nevěrou zkušenost nemám,ale dlouhá léta jsem se plácala v manželství plné fyz.i psych.násilí. I přesto,co jsem prožívala,jsem ho stále milovala. (Pochopí jen ten,kdo sám zažije). Manžel tolik bezdůvodně žárlil,že se naprosto nedokázal ovládat a udělal mi ze života peklo. Ale nikdy mi neřekl,že chce ode mě odejít a nechodil po nocích pryč. Pokud bych cítila,že mne nemiluje a dokonce by mi to řekl,jsem přesvědčená,že bych vztah ukončila ihned.
Moc se mi tu líbila slova Damiany,která nedávno jedné uživatelce napsala:
Budte ráda ženou a užívejte si ženství. Moc se mi slova líbí. Ano,je přeci krásné být ženou,tak si to užijme plnými doušky. Jsem žena a budu se chovat tak,aby okolí se ke mně chovalo jako k ŽENĚ.
Už nikomu nedovolím,aby mi ublížil!
Vím,ale že ke všemu pozitivnímu je třeba dojít. A cesta to není vůbec snadná. Ale bohužel je to tak,že čím horší a bolavější situace zažijeme,tím více se stáváme silnějšími a rosteme. A za ten vývoj vše bolavé stojí.
Přeji Vaší kamarádce hodně sil,at si sebe váží a zůstane ženou…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Co by asi tak za tím mohlo být ??? Na to snad ani netřeba odpovídat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Myslím, že za tím vězí jiná žena. Bojovat s tím nemá cenu, myslím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Pokud mu ještě ty kufry nevyhodila tak jí nejspíš zajímá co ona udělala špatně.
Moje odpověď je, že nereagovala dřív.
Zřejmě ho milovala nebo se podceňovala.
Nějak se s ní cítil v pasti a vyřešilo by to zřejmě kdyby měli společné zájmy nebo plány a ne jen společný byt, stravu a peníze případně postel, protože to je trochu málo pro to aby se člověk necítil unuděný nebo otrávený.
Takže je dost logické že si toho neváží a následně o to přijde.
Pak si říká že je konečně volný a než se naděje je z něho bezdomovec.
Jestli jí zajímá co udělala špatně, tak ho ještě má ráda a první krok je mu sbalit ty kufry, nehádat se a neobviňovat a hlavně neplakat. Počkat až se srovná se svou novou svobodou, případně vyzkouší jinou nešťastnici. Neradit mu a nechtít aby se napravil.
Najít si nějaké nové zájmy nejlépe takové které jsou i pro muže.
Možná se on také přidá a změní, ale určitě se ona bude cítit svobodná a šťastná a bude mít nakročeno do lepšího vztahu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra09

Taky to jde chapat tak ze je alkoholik a nechce s ni byt pod vlivem alkoholu ale az se ty zavislosti zbavi:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Illines

Rehu,je to sousedka.A mne uz jeji narky nebavi,protoze se neumi k nicemu rozhoudnout.

před 4463 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Illi, kamarádka je místní?
Jen mě napadlo, jestli tví současní sousedé mají stejnou mentalitu jako češi.

před 4463 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Rehu a jak jinak?povez?

před 4463 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Vím, že se to snadněji řekne než udělá – sbalit mu kufry.

před 4463 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
IK

Jednoduše začít nosit jeho věci ke dveřím a vršit je na hromadu. Je to moc osvobozující. Rozhodně víc než když jsou pořád kolem. Když pak přijde tak ho to hned ve dveřích zbaví představy jak bude zvládat situaci převahou. Vytvoří tak obranou hráz mezi ním a sebou. Pokud by ji chtěl překonat, musel by něco nabídnout, nemohl by jen tak přijít a dělat že se nic nestalo. Jako že je i možné že si to ani po opici nepamatuje.

před 4463 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

lllines nejedná se nakonec o Tebe, že ne ?? když se tak ptáš víš ??

před 4463 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Opravdu nejde o mne.Jen je to podobme,co jsem ti napsala.Ale ja tim netrpim o proti kamaradce.Rozumej mi,ja nemam finacni problemy a netrpim samotou,zatim co kamoska to nemuze prezit aspon to tak vidim u ni ja,nebot to od ni slysim denne.Verim ze mi rozumis.

před 4463 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek