Theres-blue

Kamarádka má malé poprsí a je kvůli tomu nešťastná. Existujou nějaké suroviny nebo cviky které by ji mohli pomoct ?

Slyšela jsem že pomáhá mléko ? Je to pravda ? Budu ráda za jakýkoliv názor :) děkuji anonymka

Nejlepší odpověď
anonym

Proč nenapíše kamarádka?Proč píšeš ty?
prsa neovlivníš žádným mlékem.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zardit-aby-mi-narostla-prsa

Další odpovědi
ivzez

Neexistují.

Ale asi budeš dobrá kamarádka,
když kamarádčin problém
řešíš ve 3 hodiny v noci …

Awe

Nepomůže nic…Budeš muset počkat než vyrostou

STUDENTKAEVA

Doporučím nosit vycpané podprsenky stejně tak vršky plavek…Ať se nebojí prsa rostou tak do 20 let a pak po porodu taky vyrostou!

huxa

Najdi si kluka. Bude žárlit a najde si taky, potom nebude řešit takové kraviny.

mosoj

Mléko trochu pomáhá, ale při kojení.

Stingo

Rostou i po třicítce například díky hormonální antikoncepci.

Ivča369

podle mě mléko nezabírá. nevím co na to ostatní.