Kamarad mi dal letacek : 100 % prirodni produkt : www.camelusin.cz Verite na prirodni produkty ?

Ja tam postradam tabletky na inteligenci. ☹ Syn mi rekl , ze na ni jsou jen encyklopedie. Brrrr . ! ☹ -iv-

Odpovědi
Drap

100% přírodní produkt je snad jen to, co si sám z přírody přinesu. Jinak to je velice často zneužíváno jako reklamní tah.
Doplňuji:
Na druhou stranu vše vlastně čerpáme z přírody i když to vyrábíme uměle, bez přírody by to nešlo.

dědapetr

Může to být dobré já si kupuji pštrosí maso i sádlo a to je dobré,má podobnou chuť jako kačení sádlo.

koreg

Čau. Užívám astaxanthin https://www.bo­naloka.cz/posi­leni-imunity/, který má blahodárné účinky na posílení imunity a nejen ji. je přírodní. Již půl roku od jeho užívání jsem nebyla nemocná. Astaxanthin je přírodní látka obsažená ve sladkovodní řase Haematococcus pluvialis.